gdk-pixbuf - en to sk translation catalogue (202 entries)

en: BMP image has bogus header data
sk: Obrázok BMP má falošné údaje v hlavičke

en: BMP image has unsupported header size
sk: Obrázok BMP má nepodporovanú veľkosť hlavičky

en: Bad code encountered
sk: Nájdený chybný kód

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
sk: Počet bitov na kanál obrázku PNG nie je platný.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
sk: Počet bitov na kanál transformovaného PNG nie je 8.

en: Cannot allocate TGA header memory
sk: Nedá sa vyhradiť pamäť pre hlavičku TGA

en: Cannot allocate colormap entries
sk: Nedajú sa vyhradiť položky farebnej mapy

en: Cannot allocate colormap structure
sk: Nedá sa vyhradiť štruktúra pre farebnú mapu

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
sk: Nedá sa vyhradiť pamäť pre údaje IOBuffer

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
sk: Nedá sa vyhradiť pamäť pre štruktúru IOBuffer

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
sk: Nedá sa vyhradiť pamäť pre kontextovú štruktúru TGA

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
sk: Nepodarilo sa vyhradiť pamäť pre načítanie obrázku PNM

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
sk: Nedá sa vyhradiť pamäť pre načítanie obrázku XPM

en: Cannot allocate new pixbuf
sk: Nedá sa vyhradiť nový pixbuf

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
sk: Nedajú sa vyhradiť dočasné údaje IOBuffer

en: Cannot read XPM colormap
sk: Nedá sa načítať farebná mapa XPM

en: Cannot realloc IOBuffer data
sk: Nedá sa zmeniť alokáciu pre údaje IOBuffer

en: Circular table entry in GIF file
sk: Cyklická položka v tabuľke v súbore GIF

en: Color profile has invalid length %d.
sk: Farebný profil má neplatnú dĺžku %d.

en: Color profile has invalid length '%u'.
sk: Farebný profil má neplatnú dĺžku „%u“.

en: Compressed icons are not supported
sk: Komprimované ikony nie sú podporované

en: Could not allocate memory: %s
sk: Nepodarilo sa vyhradiť pamäť: %s

en: Could not create stream: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť prúd: %s

en: Could not decode ICNS file
sk: Nepodarilo sa dekódovať súbor ICNS

en: Could not get image height (bad TIFF file)
sk: Nepodarilo sa získať výšku obrázku (neplatný súbor TIFF)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
sk: Nepodarilo sa získať šírku obrázku (neplatný súbor TIFF)

en: Could not read from stream: %s
sk: Nepodarilo sa čítanie z prúdu: %s

en: Could not seek stream: %s
sk: Nepodarilo sa presunutie v prúde: %s

en: Couldn't allocate memory for PCX image
sk: Nepodarilo sa vyhradiť pamäť pre obrázok PCX

en: Couldn't allocate memory for color profile
sk: Nepodarilo sa vyhradiť pamäť pre farebný profil

en: Couldn't allocate memory for context buffer
sk: Nepodarilo sa vyhradiť pamäť pre vyrovnávaciu pamäť obsahu

en: Couldn't allocate memory for header
sk: Nepodarilo sa vyhradiť pamäť pre hlavičku

en: Couldn't allocate memory for line data
sk: Nepodarilo sa vyhradiť pamäť pre údaje na riadku

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
sk: Nepodarilo sa vyhradiť pamäť pre načítanie súboru JPEG

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
sk: Nepodarilo sa vyhradiť pamäť pre uloženie súboru BMP

en: Couldn't allocate memory for stream
sk: Nepodarilo sa vyhradiť pamäť pre prúd

en: Couldn't allocate memory to buffer image data
sk: Nepodarilo sa vyhradiť pamäť pre dáta obrázku

en: Couldn't create new pixbuf
sk: Nepodarilo sa vytvoriť nový obrázok

en: Couldn't decode image
sk: Nepodarilo sa dekódovať obrázok

en: Couldn't load bitmap
sk: Nepodarilo sa načítať obrázok

en: Couldn't load metafile
sk: Nepodarilo sa načítať metasúbor

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
sk: Nepodarilo sa určiť formát súboru obrázku pre „%s“

en: Couldn't save
sk: Nepodarilo sa uložiť

en: Couldn't save the rest
sk: Nepodarilo sa uložiť zvyšok

en: Couldn't write to BMP file
sk: Nepodarilo sa zapísať do súboru BMP

en: Couldn't write to TIFF file
sk: Nepodarilo sa zapísať do súboru TIFF

en: Cursor hotspot outside image
sk: Aktívny bod kurzoru mimo obrázok

en: Didn't get all lines of PCX image
sk: Nezískali sa všetky riadky obrázku PCX

en: Dimensions of TIFF image too large
sk: Rozmery obrázku TIFF príliš veľké

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
sk: Chyba pri interpretácii obrázku JPEG (%s)

en: Error reading ICNS image: %s
sk: Chyba pri čítaní obrázku ICNS: %s

en: Error writing to image file: %s
sk: Chyba pri zápise obrázku: %s

en: Error writing to image stream
sk: Chyba pri zápise do prúdu obrázku

en: Excess data in file
sk: Nadbytočné údaje v súbore

en: Failed to allocate %d byte for file read buffer | Failed to allocate %d bytes for file read buffer
sk[0]: Nepodarilo sa vyhradiť vyrovnávaciu pamäť pre načítanie súboru o veľkosti %d bajtov
sk[1]: Nepodarilo sa vyhradiť vyrovnávaciu pamäť pre načítanie súboru o veľkosti %d bajtu
sk[2]: Nepodarilo sa vyhradiť vyrovnávaciu pamäť pre načítanie súboru o veľkosti %d bajtov

en: Failed to allocate QTIF context structure.
sk: Zlyhalo vyhradenie kontextovej štruktúry QTIF.

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
sk: Zlyhalo zatvorenie „%s“ počas zápisu obrázku. Niektoré údaje nemusia byť uložené: %s

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
sk: Zlyhalo vytvorenie objektu GdkPixbufLoader.

en: Failed to find an image data atom.
sk: Zlyhalo nájdenie atómu údajov obrázku.

en: Failed to load RGB data from TIFF file
sk: Zlyhalo načítanie údajov RGB zo súboru TIFF

en: Failed to load TIFF image
sk: Zlyhalo načítanie obrázku TIFF

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
sk: Zlyhalo načítanie animácie „%s“: príčina neznáma, asi poškodený súbor

en: Failed to load image '%s': %s
sk: Zlyhalo načítanie obrázku „%s“: %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
sk: Zlyhalo načítanie obrázku „%s“: príčina neznáma, asi poškodený súbor

en: Failed to open '%s' for writing: %s
sk: Zlyhalo otvorenie „%s“ pre zápis: %s

en: Failed to open TIFF image
sk: Zlyhalo otvorenie obrázku TIFF

en: Failed to open file '%s': %s
sk: Zlyhalo otvorenie súboru „%s“: %s

en: Failed to open temporary file
sk: Zlyhalo otvorenie dočasného súboru

en: Failed to read QTIF header
sk: Zlyhalo prečítanie hlavičky QTIF

en: Failed to read from temporary file
sk: Zlyhalo čítanie dočasného súboru

en: Failed to save TIFF image
sk: Zlyhalo uloženie obrázku TIFF

en: Failed to skip the next %d byte with seek(). | Failed to skip the next %d bytes with seek().
sk[0]: Zlyhalo posunutie o ďalších %d bajtov pomocou seek().
sk[1]: Zlyhalo posunutie o ďalší %d bajt pomocou seek().
sk[2]: Zlyhalo posunutie o ďalšie %d bajty pomocou seek().

en: Failed to write TIFF data
sk: Zlyhalo zapísanie údajov obrázku TIFF

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
sk: Zlyhalo zapísanie do dočasného súboru pri načítavaní obrázku XBM

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
sk: Zlyhalo zapísanie do dočasného súboru pri načítavaní obrázku XPM

en: Failure reading GIF: %s
sk: Chyba pri čítaní GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
sk: Fatálna chyba v súbore PNG: %s

en: Fatal error reading PNG image file
sk: Fatálna chyba pri čítaní súboru PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
sk: Fatálna chyba pri čítaní súboru PNG: %s

en: File does not appear to be a GIF file
sk: Súbor nevyzerá ako GIF

en: File error when reading QTIF atom: %s
sk: Chyba súboru pri čítaní atómu QTIF: %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
sk: Súbor GIF neobsahuje niektoré údaje (možno bola jeho časť odrezaná)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
sk: Obrázok GIF neobsahuje globálnu farebnú mapu a rámec v ňom neobsahuje mapu lokálnu.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
sk: Obrázok GIF je poškodený (neplatná kompresia LZW)

en: GIF image loader cannot understand this image.
sk: Modul načítavania obrázkov GIF nerozpoznal tento obrázok.

en: GIF image was truncated or incomplete.
sk: Obrázok GIF bol skrátený alebo nie je úplný.

en: Icon has zero height
sk: Ikona má nulovú výšku

en: Icon has zero width
sk: Ikona má nulovú šírku

en: Image file '%s' contains no data
sk: Súbor obrázku „%s“ nič neobsahuje

en: Image format unknown
sk: Neznámy formát obrázku

en: Image has invalid width and/or height
sk: Obrázok má neplatnú šírku alebo výšku

en: Image has unsupported bpp
sk: Obrázok má nepodporovanú farebnú hĺbku

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
sk: Obrázok má nepodporovaný počet %d-bitových vrstiev

en: Image has zero height
sk: Obrázok má nulovú výšku

en: Image has zero width
sk: Obrázok má nulovú šírku

en: Image header corrupt
sk: Hlavička obrázku poškodená

en: Image is corrupted or truncated
sk: Obrázok je poškodený alebo skrátený

en: Image pixel data corrupt
sk: Údaje obrázku poškodené

en: Image too large to be saved as ICO
sk: Obrázok príliš veľký na uloženie do formátu ICO

en: Image type '%s' is not supported
sk: Typ obrázku „%s“ nie je podporovaný

en: Image type currently not supported
sk: Typ obrázku nie je momentálne podporovaný

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different gdk-pixbuf version?
sk: Modul pre načítanie obrázkov %s neexportuje správne rozhranie, možno je z inej verzie gdk-pixbuf?

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
sk: Postupné načítavanie typu obrázku „%s“ nie je podporované

en: Input file descriptor is NULL.
sk: Popisovač vstupného súboru je NULL.

en: Insufficient memory to load PNG file
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie súboru PNG

en: Insufficient memory to load PNM context struct
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie štruktúry kontextu pre PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie súboru PNM

en: Insufficient memory to load XBM image file
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie súboru obrázku XBM

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
sk: Nedostatočná pamäť pre načítanie obrázku, skúste ukončiť niektoré aplikácie a tým uvoľniť pamäť

en: Insufficient memory to open JPEG 2000 file
sk: Nedostatok pamäte pre otvorenie súboru JPEG 2000

en: Insufficient memory to open TIFF file
sk: Nedostatok pamäte pre otvorenie súboru TIFF

en: Insufficient memory to save image into a buffer
sk: Nedostatok pamäte pre uloženie obrázku do medzipamäte

en: Insufficient memory to save image to callback
sk: Nedostatok pamäte pre uloženie obrázku pre spätné volanie

en: Insufficient memory to store a %lu by %lu image; try exiting some applications to reduce memory usage
sk: Nedostatok pamäte pre uloženie obrázku veľkosti %lux%lu, skúste ukončiť niektoré aplikácie a tým uvoľniť pamäť

en: Internal error in the GIF loader (%s)
sk: Interná chyba modulu pre GIF (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to complete an operation, but didn't give a reason for the failure
sk: Vnútorná chyba: Modul pre načítavanie obrázkov „%s“ nedokončil načítavanie obrázku, ale pre toto zlyhanie nepodal žiadny dôvod

en: Invalid XBM file
sk: Neplatný súbor XBM

en: Invalid XPM header
sk: Neplatná hlavička XPM

en: Invalid header in animation
sk: Neplatná hlavička v animácii

en: Invalid header in icon
sk: Neplatná hlavička ikony

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
sk: Kvalita JPEG musí byť medzi 0 a 100, hodnota „%d“ nie je povolená.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
sk: Kvalita JPEG musí byť medzi 0 a 100, hodnotu „%s“ nie je možné spracovať.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
sk: Kľúče pre kusy textu PNG musia byť znaky ASCII.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
sk: Kľúče pre kusy textu PNG musia mať aspoň 1 znak a maximálne 79 znakov.

en: Malformed chunk in animation
sk: Neplatný kus v animácii

en: Maximum color value in PNM file is 0
sk: Maximálna hodnota farby v súbore PNM je 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
sk: Maximálna hodnota farby v súbore PNM je príliš veľká

en: No XPM header found
sk: Hlavička XPM nenájdená

en: No palette found at end of PCX data
sk: Na konci údajov PCX nenájdená paleta

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
sk: Nedostatok pamäte pre zloženie rámca súboru GIF

en: Not enough memory to load GIF file
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie obrázku GIF

en: Not enough memory to load ICO file
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie súboru ICO

en: Not enough memory to load RAS image
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie obrázku RAS

en: Not enough memory to load animation
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie animácie

en: Not enough memory to load bitmap image
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie obrázku

en: Not enough memory to load icon
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie ikony

en: Not enough memory to load image
sk: Nedostatok pamäte pre načítanie obrázku

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
sk: Úroveň kompresie PNG musí byť hodnota medzi 0 a 9; hodnota „%d“ nie je povolená.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
sk: Úroveň kompresie PNG musí byť hodnota medzi 0 a 9; hodnotu „%s“ sa nepodarilo analyzovať.

en: PNM file has an image height of 0
sk: Súbor PNM obsahuje obrázok s výškou 0

en: PNM file has an image width of 0
sk: Súbor PNM obsahuje obrázok so šírkou 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
sk: Súbor PNM obsahuje nesprávny počiatočný bajt

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
sk: Súbor PNM nie je rozpoznaný pod-formát PNM

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
sk: Modul pre načítanie PNM nepodporuje tento pod-formát PNM

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
sk: Modul pre načítanie PNM očakával celé číslo, ale nenašiel ho

en: Premature end-of-file encountered
sk: Nájdený predčasný koniec súboru

en: QTIF atom size too large (%d byte) | QTIF atom size too large (%d bytes)
sk[0]: Atóm QTIF je príliš veľký (%d bajtov)
sk[1]: Atóm QTIF je príliš veľký (%d bajt)
sk[2]: Atóm QTIF je príliš veľký (%d bajty)

en: RAS image has bogus header data
sk: Obrázok RAS má neplatné údaje v hlavičke

en: RAS image has unknown type
sk: Neznámy typ obrázku RAS

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
sk: Nespracované formáty PNM vyžadujú presne jednu medzeru pred údajmi vzorky

en: Raw PNM image type is invalid
sk: Typ nespracovaného obrázku PNM nie je platný

en: Resulting GIF image has zero size
sk: Výsledný obrázok GIF má nulovú šírku

en: Stack overflow
sk: Pretečenie zásobníka

en: TGA image has invalid dimensions
sk: Obrázok TGA má neplatné rozmery

en: TGA image type not supported
sk: Typ obrázku TGA nie je podporovaný

en: TIFF compression doesn't refer to a valid codec.
sk: TIFF kompresia neodkazuje na platný kodek.

en: The ANI image format
sk: Formát obrázkov ANI

en: The BMP image format
sk: Formát obrázkov BMP

en: The EMF image format
sk: Formát obrázkov EMF

en: The GIF image format
sk: Formát obrázkov GIF

en: The GdkPixdata format
sk: Formát GdkPixdata

en: The ICNS image format
sk: Formát obrázkov ICNS

en: The ICO image format
sk: Formát obrázkov ICO

en: The JPEG 2000 image format
sk: Formát obrázkov JPEG 2000

en: The JPEG image format
sk: Formát obrázkov JPEG

en: The PCX image format
sk: Formát obrázkov PCX

en: The PNG image format
sk: Formát obrázkov PNG

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
sk: Rodina formátov obrázkov PNM/PBM/PGM/PPM

en: The QTIF image format
sk: Formát obrázkov QTIF

en: The Sun raster image format
sk: Formát rastrových obrázkov Sun

en: The TIFF image format
sk: Formát obrázkov TIFF

en: The Targa image format
sk: Formát obrázkov Targa

en: The WBMP image format
sk: Formát obrázkov WBMP

en: The WMF image format
sk: Formát obrázkov WMF

en: The XBM image format
sk: Formát obrázkov XBM

en: The XPM image format
sk: Formát obrázkov XPM

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
sk: Táto verzia gdk-pixbuf nepodporuje ukladanie vo formáte: %s

en: Topdown BMP images cannot be compressed
sk: BMP obrázky zhora-dole nemôžu byť komprimované

en: Transformed JPEG has zero width or height.
sk: Transformovaný JPEG má nulovú výšku alebo šírku.

en: Transformed JPEG2000 has zero width or height
sk: Transformovaný JPEG 2000 má nulovú výšku alebo šírku

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
sk: Transformovaný PNG má nepodporovaný počet kanálov, musí to byť 3 alebo 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
sk: Transformovaný PNG má nulovú výšku alebo šírku.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
sk: Transformovaný PNG nie je RGB alebo RGBA.

en: Transformed pixbuf has zero width or height.
sk: Transformovaný pixbuf má nulovú výšku alebo šírku.

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
sk: Nepodarilo sa načítať modul pre načítanie obrázkov: %s: %s

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
sk: Neočakávaná farebná hĺbka v položkách farebnej mapy

en: Unexpected end of PNM image data
sk: Neočakávaný koniec údajov obrázku PNM

en: Unexpected icon chunk in animation
sk: Neočakávaný kus ikony v animácii

en: Unrecognized image file format
sk: Nerozpoznaný formát súboru obrázku

en: Unsupported JPEG color space (%s)
sk: Nepodporovaný priestor farieb JPEG (%s)

en: Unsupported depth for ICO file: %d
sk: Nepodporovaná farebná hĺbka pre súbor ICO: %d

en: Unsupported icon type
sk: Nepodporovaný typ ikony

en: Unsupported image format for GDI+
sk: Nepodporovaný formát obrázku pre GDI+

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
sk: Hodnotu pre kus textu PNG %s nie je možné previesť do kódovania ISO-8859-1.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
sk: Verzia %s formátu GIF nie je podporovaná

en: Width or height of TIFF image is zero
sk: Výška alebo šírka obrázku TIFF je 0

en: XPM file has image height <= 0
sk: Súbor XPM obsahuje obrázok s výškou <= 0

en: XPM file has image width <= 0
sk: Súbor XPM obsahuje obrázok so šírkou <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
sk: Súbor XPM má neplatný počet farieb

en: XPM has invalid number of chars per pixel
sk: XPM obsahuje neplatný počet znakov na bod

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
sk[0]: nepodarilo sa vyhradiť vyrovnávaciu pamäť pre obrázok s veľkosťou %u bajtov
sk[1]: nepodarilo sa vyhradiť vyrovnávaciu pamäť pre obrázok s veľkosťou %u bajtu
sk[2]: nepodarilo sa vyhradiť vyrovnávaciu pamäť pre obrázok s veľkosťou %u bajtov

en: unsupported RAS image variation
sk: Nepodporovaný variant obrázku RAS
