gst-plugins-good 0.10.28.2 - en to uk translation catalogue (187 entries)

en: %s %d Function
uk: %s, функція %d

en: %s Function
uk: Функція %s

en: '%s' by '%s'
uk: «%s» виконує %s

en: 3D Center
uk: Просторовий центр

en: 3D Depth
uk: Просторова глибина

en: 3D Enhance
uk: Просторове покращення

en: A network error occured, or the server closed the connection unexpectedly.
uk: Сталася помилка роботи з мережею або з’єднання було несподівано розірвано з боку сервера.

en: AUX 1 In
uk: Вхід AUX 1

en: AUX 1 Out
uk: Вихід AUX 1

en: AUX 2 In
uk: Вхід AUX 2

en: AUX 2 Out
uk: Вихід AUX 2

en: AUX In
uk: Вхід AUX

en: AUX Out
uk: Вихід AUX

en: Audio playback error.
uk: Помилка відтворення звуку.

en: Bass
uk: Низькі

en: Bass Boost
uk: Підсилення басів

en: Black Connector
uk: Чорний рознім

en: Black Front Panel Connector
uk: Чорний рознім передньої панелі

en: Blue Connector
uk: Синій рознім

en: Blue Front Panel Connector
uk: Синій рознім передньої панелі

en: Built-in Speaker
uk: Вбудований динамік

en: CD
uk: КД

en: Cannot identify device '%s'.
uk: Не вдалося ідентифікувати пристрій «%s».

en: Cannot operate without a clock
uk: Робота без годинника неможлива

en: Center
uk: Центральний

en: Center / LFE
uk: Центральний/LFE

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
uk: Зміна роздільної здатності при відтворенні ще не підтримується.

en: Could not connect to server
uk: Не вдалося з'єднатись з сервером

en: Could not enqueue buffers in device '%s'.
uk: Не вдалося опитати буфери від пристрою «%s».

en: Could not establish connection to server.
uk: Не вдалося встановити з'єднання з сервером.

en: Could not establish connection to sound server
uk: Не вдалося встановити з'єднання із звуковим сервером.

en: Could not get parameters on device '%s'
uk: Не вдалося отримати параметри пристрою «%s».

en: Could not map buffers from device '%s'
uk: Не вдалося пов’язати буфери з пристрою «%s».

en: Could not open audio device for mixer control handling.
uk: Не вдалося відкрити пристрій для керування регуляторами мікшера.

en: Could not open audio device for mixer control handling. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
uk: Не вдалося відкрити пристрій для керування регуляторами мікшера. Ця версія Open Sound System не підтримується цим елементом.

en: Could not open audio device for playback.
uk: Не вдалося відкрити пристрій для відтворення.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
uk: Не вдалося відкрити пристрій для відтворення. Пристрій використовується сторонньою програмою.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
uk: Не вдалося відкрити пристрій для відтворення. Ця версія Open Sound System не підтримується цим елементом.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
uk: Не вдалося відкрити пристрій для відтворення. У вас недостатньо прав для відкриття пристрою.

en: Could not open audio device for recording.
uk: Не вдалося відкрити пристрій для запису.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
uk: Не вдалося відкрити пристрій для запису. У вас недостатньо прав для відкриття пристрою.

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
uk: Не вдалося відкрити пристрій «%s» для читання та запису.

en: Could not resolve server name.
uk: Не вдалося визначити адресу сервера за назвою.

en: Device '%s' is not a capture device.
uk: Пристрій «%s» не є пристроєм захоплення.

en: Device '%s' is not a output device.
uk: Пристрій «%s» не є пристроєм виведення даних.

en: Diagnostic
uk: Діагностика

en: Digital In
uk: Цифровий вхід

en: Digital Out
uk: Цифровий вихід

en: Digital-1
uk: Цифровий-1

en: Digital-2
uk: Цифровий-2

en: Digital-3
uk: Цифровий-3

en: Downmix
uk: Об’єднання каналів

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
uk: Помилка при отриманні можливостей пристрою «%s»: драйвер не є драйвером для v4l2. Перевірте, може це драйвер типу v4l1.

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
uk: Помилка під час спроби читання %d байтів з пристрою «%s».

en: Error reading %d bytes on device '%s'.
uk: Помилка під час спроби читання %d байтів на пристрої «%s».

en: Error recording from audio device.
uk: Помилка записування зі звукового пристрою.

en: Failed after %d tries. device %s. system error: %s
uk: Помилка після %d спроб. Пристрій %s. Системна помилка: %s

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
uk: Не вдалося отримати атрибути регуляторів керування пристрою «%s».

en: Failed to decode JPEG image
uk: Помилка при декодуванні зображення JPEG

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
uk: Не вдалося отримати поточний ввід пристрою «%s». Можливо цей пристрій — радіо.

en: Failed to get current output on device '%s'. May be it is a radio device
uk: Не вдалося отримати поточний вихід пристрою «%s». Можливо цей пристрій — радіо.

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
uk: Не вдалося отримати поточну частоту приймача пристрою «%s».

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
uk: Помилка при встановленні приймача %d пристрою «%s».

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
uk: Помилка при отриманні сили сигналу пристрою «%s».

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
uk: Не вдалося отримати значення від органу керування %d пристрою «%s».

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
uk: Помилка при запиті атрибутів вводу %d пристрою %s

en: Failed to query norm on device '%s'.
uk: Помилка при запиті норми пристрою «%s».

en: Failed to query sound server capabilities
uk: Помилка при запиті можливостей звукового сервера

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
uk: Не вдалося встановити поточну частоту приймача пристрою «%s» у %lu Гц.

en: Failed to set input %d on device %s.
uk: Не вдалося встановити ввід %d пристрою «%s».

en: Failed to set norm for device '%s'.
uk: Не вдалося встановити норму пристрою «%s».

en: Failed to set output %d on device %s.
uk: Не вдалося встановити вихід %d пристрою «%s».

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
uk: Не вдалося встановити значення %d для органу керування %d пристрою «%s».

en: Failed trying to get video frames from device '%s'.
uk: Не вдалося отримати відеокадри з пристрою «%s».

en: Fast
uk: Швидко

en: Front
uk: Передній

en: Front Panel Headphones
uk: Вихід навушників передньої панелі

en: Front Panel Line In
uk: Лінійний вхід передньої панелі

en: Front Panel Line Out
uk: Лінійний вихід передньої панелі

en: Front Panel Microphone
uk: Мікрофон передньої панелі

en: Gain
uk: Підсилення

en: Got unexpected frame size of %u instead of %u.
uk: Отримано неочікуваний розмір блоку %u замість %u.

en: Gray Connector
uk: Сірий рознім

en: Gray Front Panel Connector
uk: Сірий рознім передньої панелі

en: Green Connector
uk: Зелений рознім

en: Green Front Panel Connector
uk: Зелений рознім передньої панелі

en: Handset
uk: Гарнітура

en: Headphone
uk: Навушники

en: Headphones
uk: Навушники

en: High
uk: Висока

en: In-gain
uk: Вх.підсилення

en: Input
uk: Вхід

en: Input Mix
uk: Мікшер вх. даних

en: Internal CD
uk: Вбудований КД

en: Internal data flow error.
uk: Помилка внутрішнього перенесення даних.

en: Internal data stream error.
uk: Внутрішня помилка потоку даних.

en: Invalid atom size.
uk: Некоректний розмір елементарного фрагмента.

en: Keyboard Beep
uk: Гудок клавіатури

en: Line In
uk: Лінійний вхід

en: Line Out
uk: Лінійний вихід

en: Line-1
uk: Лінійний-1

en: Line-2
uk: Лінійний-2

en: Line-3
uk: Лінійний-3

en: Line-in
uk: Лінійний вхід

en: Loopback
uk: Заглушка

en: Low
uk: Низька

en: Master
uk: Основний

en: Medium
uk: Середня

en: Microphone
uk: Мікрофон

en: Microphone 1
uk: Мікрофон 1

en: Microphone 2
uk: Мікрофон 2

en: Microphone Boost
uk: Підсилення мікрофона

en: Microphone Gain
uk: Підсилення мікрофона

en: Microphone Source
uk: Основний мікрофон

en: Mixer
uk: Мікшер

en: Modem
uk: Модем

en: Monitor
uk: Монітор

en: Monitor Source
uk: Спостереження за джерелом

en: Mono Mix
uk: Мономікшер

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: No URL set.
uk: Не вказано адресу

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
uk: Не вказано або вказано некоректний вхід звукових даних, AVI-потік буде пошкоджено.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
uk: Не знайдено підтримуваних потоків. Ймовірно, вам слід увімкнути додаткові протоколи передавання даних або встановити додатковий модуль RTSP GStreamer.

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
uk: Не знайдено підтримуваних потоків. Ймовірно, вам слід встановити модуль RTSP GStreamer для відтворення потоків Real media.

en: None
uk: Немає

en: Off
uk: Вимкн.

en: On
uk: Увімкн.

en: Orange Connector
uk: Помаранчевий рознім

en: Orange Front Panel Connector
uk: Помаранчевий рознім передньої панелі

en: Other
uk: Інше

en: Out-gain
uk: Вих.підсилення

en: Output Gain
uk: Підсилення виходу

en: PCM
uk: КІМ

en: PCM-2
uk: КІМ-2

en: Phone-in
uk: Вх.телефон

en: Phone-out
uk: Вих.телефон

en: Pink Connector
uk: Рожевий рознім

en: Pink Front Panel Connector
uk: Рожевий рознім передньої панелі

en: Playback Ports
uk: Порти відтворення

en: Playback is not supported by this audio device.
uk: Відтворення не підтримується цим звуковим пристроєм.

en: Production
uk: Промислова

en: Radio
uk: Радіо

en: Rear
uk: Задній

en: Record
uk: Запис

en: Record Gain
uk: Підсилення запису

en: Record Source
uk: Запис джерела

en: Recording is not supported by this audio device.
uk: Запис не підтримується цим звуковим пристроєм.

en: Red Connector
uk: Червоний рознім

en: Red Front Panel Connector
uk: Червоний рознім передньої панелі

en: SPDIF In
uk: Вхід SPDIF

en: SPDIF Out
uk: Вихід SPDIF

en: Secure connection setup failed.
uk: Помилка під час спроби налаштування безпечного з’єднання.

en: Server does not support seeking.
uk: Сервером не підтримується позиціювання.

en: Server sent bad data.
uk: Сервером надіслано помилкові дані.

en: Side
uk: Боковий

en: Simulate Stereo
uk: Імітація стерео

en: Speaker
uk: Динамік

en: Speaker Source
uk: Основний динамік

en: Spread Output
uk: Розгорнути вихід

en: Stereo
uk: Стерео

en: Stereo Mix
uk: Стереомікшер

en: Surround
uk: Об'ємний

en: Surround Sound
uk: Об'ємний звук

en: Synth
uk: Синтезатор

en: Telephone
uk: Телефон

en: The driver of device '%s' does not support any known capture method.
uk: Драйвер пристрою «%s» не підтримує жоден відомий метод захоплення.

en: The video in this file might not play correctly.
uk: Ймовірно, відеодані цього файла не можна буде відтворити належним чином.

en: This file contains no playable streams.
uk: Файл не містить потоків, які можна відтворити.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
uk: Файл містить надто багато потоків. Відтворюються лише перші %d

en: This file is corrupt and cannot be played.
uk: Файл пошкоджено, його не можна відтворити.

en: This file is incomplete and cannot be played.
uk: Файл неповний, його не можна відтворити.

en: This file is invalid and cannot be played.
uk: Файл є некоректним, його не можна відтворити.

en: This isn't a device '%s'.
uk: Це не пристрій «%s».

en: Treble
uk: Високі

en: Very High
uk: Дуже висока

en: Very Low
uk: Дуже низька

en: Video
uk: Відео

en: Video In
uk: Відеовхід

en: Video input device did not accept new frame rate setting.
uk: Пристроєм відеовходу не підтримується нове значення параметра частоти кадрів.

en: Virtual Mixer Channels
uk: Канали віртуального мікшера

en: Virtual Mixer Input
uk: Вхід віртуального мікшера

en: Virtual Mixer Output
uk: Вихід віртуального мікшера

en: Volume
uk: Гучність

en: White Connector
uk: Білий рознім

en: White Front Panel Connector
uk: Білий рознім передньої панелі

en: Yellow Connector
uk: Жовтий рознім

en: Yellow Front Panel Connector
uk: Жовтий рознім передньої панелі
