gst-plugins-good 0.10.28.2 - en to bg translation catalogue (186 entries)

en: %s %d Function
bg: Функция на %s № %d

en: %s Function
bg: Функция на %s

en: '%s' by '%s'
bg: „%s“ от „%s“

en: 3D Center
bg: 3D — център

en: 3D Depth
bg: 3D — дълбочина

en: 3D Enhance
bg: 3D — подобрения

en: A network error occured, or the server closed the connection unexpectedly.
bg: Възникна мрежова грешка или сървърът неочаквано прекъсна връзката.

en: AUX 1 In
bg: Вход AUX 1

en: AUX 1 Out
bg: Изход AUX 1

en: AUX 2 In
bg: Вход AUX 2

en: AUX 2 Out
bg: Изход AUX 2

en: AUX In
bg: Вход AUX

en: AUX Out
bg: Изход AUX

en: Audio playback error.
bg: Грешка при изпълнение на аудиото.

en: Bass
bg: Баси

en: Bass Boost
bg: Усилване на баситe

en: Black Connector
bg: Черно гнездо

en: Black Front Panel Connector
bg: Черно гнездо на предния панел

en: Blue Connector
bg: Синьо гнездо

en: Blue Front Panel Connector
bg: Синьо гнездо на предния панел

en: Built-in Speaker
bg: Вграден високоговорител

en: Cannot identify device '%s'.
bg: Устройството „%s“ не може да се идентифицира.

en: Cannot operate without a clock
bg: Работата без часовник е невъзможна.

en: Center
bg: Център

en: Center / LFE
bg: Център/баси

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
bg: Промяната на разделителната способност по време на работа все още не се поддържа.

en: Could not connect to server
bg: Не може да се осъществи връзка към сървър.

en: Could not enqueue buffers in device '%s'.
bg: Буферите в устройство „%s“ не могат да се подредят в опашка.

en: Could not establish connection to server.
bg: Не може да се осъществи връзка към сървъра.

en: Could not establish connection to sound server
bg: Не може да се осъществи връзка към звуковия сървър.

en: Could not get parameters on device '%s'
bg: Не могат да се получат параметрите на устройството „%s“.

en: Could not map buffers from device '%s'
bg: Не могат да се получат буферите от устройството „%s“.

en: Could not open audio device for mixer control handling.
bg: Аудио устройството не може да се отвори за управление на смесването.

en: Could not open audio device for mixer control handling. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
bg: Аудио устройството не може да се отвори за управление на смесването. Елементът не поддържа тази версия на OSS.

en: Could not open audio device for playback.
bg: Устройството не може да се отвори за изпълнение.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
bg: Аудио устройството не може да се отвори за изпълнение, използва се от друго приложение.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
bg: Аудио устройството не може да се отвори за изпълнение. Елементът не поддържа тази версия на OSS.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
bg: Аудио устройството не може да се отвори за изпълнение, нямате права за това.

en: Could not open audio device for recording.
bg: Аудио устройството не може да се отвори за запис.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
bg: Аудио устройството не може да се отвори за запис, нямате права за това.

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
bg: Устройството „%s“ не може да се отвори за четене и запис.

en: Could not resolve server name.
bg: Сървърът не може да се открие по име.

en: Device '%s' is not a capture device.
bg: Устройството „%s“ не е устройство за запис.

en: Device '%s' is not a output device.
bg: Устройството „%s“ не е изходно устройство.

en: Diagnostic
bg: Диагностика

en: Digital In
bg: Цифров вход

en: Digital Out
bg: Цифров изход

en: Digital-1
bg: Цифрова-1

en: Digital-2
bg: Цифрова-2

en: Digital-3
bg: Цифрова-3

en: Downmix
bg: Към по-малко изходи

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
bg: Грешка при получаването на възможностите на устройството „%s“: не е драйвер v4l2. Проверете дали всъщност не е драйвер v4l1.

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
bg: Грешка при прочитане %d байта от устройство „%s“.

en: Error reading %d bytes on device '%s'.
bg: Грешка при прочитане на %d байта на устройство „%s“.

en: Error recording from audio device.
bg: Грешка при записа от аудио устройството.

en: Failed after %d tries. device %s. system error: %s
bg: Неуспех след %d опита. Устройство „%s“. Системна грешка: %s

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
bg: Неуспешно получаване на контролните атрибути на устройството „%s“.

en: Failed to decode JPEG image
bg: Неуспешно декодиране на изображение, формат JPEG.

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
bg: Неуспешно получаване на текущия вход на устройство „%s“. Може би е радио.

en: Failed to get current output on device '%s'. May be it is a radio device
bg: Неуспешно получаване на текущия изход на устройство „%s“. Може би е радио.

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
bg: Неуспешно получаване на текущата настройка на честотата за устройство „%s“.

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
bg: Неуспешно получаване на настройките на тунер %d на устройство „%s“.

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
bg: Неуспешно получаване на силата на сигнала на устройство „%s“.

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
bg: Неуспешно получаване на стойността на контрол %d на устройство „%s“.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
bg: Неуспешно запитване за атрибутите за вход %d на устройство „%s“.

en: Failed to query norm on device '%s'.
bg: Неуспешно запитване за нормата на устройство „%s“.

en: Failed to query sound server capabilities
bg: Неуспешно запитване за възможностите на звуковия сървър.

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
bg: Неуспешно задаване на текущата настройка на честотата на устройство „%s“ да е %lu Hz.

en: Failed to set input %d on device %s.
bg: Неуспешно задаване на вход %d на устройство „%s“.

en: Failed to set norm for device '%s'.
bg: Неуспешно задаване на нормата на устройство „%s“.

en: Failed to set output %d on device %s.
bg: Неуспешно задаване на изход %d на устройство „%s“.

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
bg: Неуспешно задаване на стойността %d на контрол %d на устройство „%s“.

en: Failed trying to get video frames from device '%s'.
bg: Неуспешен опит за получаване на видео кадрите от устройство „%s“.

en: Fast
bg: Бързо

en: Front
bg: Отпред

en: Front Panel Headphones
bg: Слушалки на предния панел

en: Front Panel Line In
bg: Вход на предния панел

en: Front Panel Line Out
bg: Изход на предния панел

en: Front Panel Microphone
bg: Микрофон на предния панел

en: Gain
bg: Усилване

en: Got unexpected frame size of %u instead of %u.
bg: Получена е рамка с размер %u вместо очаквания %u.

en: Gray Connector
bg: Сиво гнездо

en: Gray Front Panel Connector
bg: Сиво гнездо на предния панел

en: Green Connector
bg: Зелено гнездо

en: Green Front Panel Connector
bg: Зелено гнездо на предния панел

en: Handset
bg: Слушалка

en: Headphone
bg: Слушалки

en: Headphones
bg: Слушалки

en: High
bg: Високо

en: In-gain
bg: Входно усилване

en: Input
bg: Вход

en: Input Mix
bg: Смесител на входа

en: Internal CD
bg: Вътрешно CD

en: Internal data flow error.
bg: Вътрешна грешка в потока с данни.

en: Internal data stream error.
bg: Вътрешна грешка на потока от данни.

en: Invalid atom size.
bg: Неправилен размер на атом.

en: Jack
bg: Жак

en: Keyboard Beep
bg: Клавиатурен звънец

en: LFE
bg: Баси

en: Line In
bg: Вход

en: Line Out
bg: Изход

en: Line-1
bg: Вход-1

en: Line-2
bg: Вход-2

en: Line-3
bg: Вход-3

en: Line-in
bg: Вход

en: Loopback
bg: Обратна връзка

en: Low
bg: Ниско

en: Master
bg: Основна

en: Medium
bg: Средно

en: Microphone
bg: Микрофон

en: Microphone 1
bg: Микрофон 1

en: Microphone 2
bg: Микрофон 2

en: Microphone Boost
bg: Усилване на микрофона

en: Microphone Gain
bg: Усилване на микрофона

en: Microphone Source
bg: Източник за микрофон

en: Mixer
bg: Смесител

en: Modem
bg: Модем

en: Monitor
bg: Монитор

en: Monitor Source
bg: Източник за звуков монитор

en: Mono Mix
bg: Смесител на моно

en: Mute
bg: Заглушаване

en: No URL set.
bg: Не е зададен адрес.

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
bg: Аудио входът липсва или е грешен. Потокът с AVI ще бъде повреден.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
bg: Не е открит поддържан поток. Може би трябва да разрешите повече транспортни протоколи или ви липсва правилната приставка на GStreamer за RTSP.

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
bg: Не е открит поддържан поток. Може да трябва да инсталирате приставката на GStreamer — RTSP, който поддържа потоци на Real.

en: None
bg: Няма

en: Off
bg: Изключено

en: On
bg: Включено

en: Orange Connector
bg: Оранжево гнездо

en: Orange Front Panel Connector
bg: Оранжево гнездо на предния панел

en: Other
bg: Друго

en: Out-gain
bg: Изходно усилване

en: Output Gain
bg: Усилване на изхода

en: Phone-in
bg: Вход за слушалки

en: Phone-out
bg: Изход за слушалки

en: Pink Connector
bg: Розово гнездо

en: Pink Front Panel Connector
bg: Розово гнездо на предния панел

en: Playback Ports
bg: Изходни гнезда

en: Playback is not supported by this audio device.
bg: Това аудио устройство не поддържа изпълнение.

en: Production
bg: Професионално

en: Radio
bg: Радио

en: Rear
bg: Отзад

en: Record
bg: Запис

en: Record Gain
bg: Усилване на записа

en: Record Source
bg: Източник за запис

en: Recording is not supported by this audio device.
bg: Това аудио устройство не поддържа запис.

en: Red Connector
bg: Червено гнездо

en: Red Front Panel Connector
bg: Червено гнездо на предния панел

en: SPDIF In
bg: Вход SPDIF

en: SPDIF Out
bg: Изход SPDIF

en: Secure connection setup failed.
bg: Неуспешно осъществяване на шифрирана връзка.

en: Server does not support seeking.
bg: Сървърът не поддържа търсене.

en: Server sent bad data.
bg: Сървърът изпрати лоши данни.

en: Side
bg: Отстрани

en: Simulate Stereo
bg: Симулирано стерео

en: Speaker
bg: Високоговорител

en: Speaker Source
bg: Източник за високоговорител

en: Spread Output
bg: Към повече изходи

en: Stereo
bg: Стерео

en: Stereo Mix
bg: Смесител на стерео

en: Surround
bg: Съраунд

en: Surround Sound
bg: Стерео и съраунд

en: Synth
bg: Синтезатор

en: Telephone
bg: Телефон

en: The driver of device '%s' does not support any known capture method.
bg: Драйверът за устройството „%s“ не поддържа познати методи за запис.

en: The video in this file might not play correctly.
bg: Видео потокът в този файл може да не се покаже правилно.

en: This file contains no playable streams.
bg: Този файл не съдържа изпълними потоци.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
bg: Този файл съдържа прекалено много потоци. Изпълняват се само първите %d

en: This file is corrupt and cannot be played.
bg: Този файл е повреден и не може да бъде изпълнен.

en: This file is incomplete and cannot be played.
bg: Този файл е непълен и не може да бъде изпълнен.

en: This file is invalid and cannot be played.
bg: Този файл е повреден и не може да бъде изпълнен.

en: This isn't a device '%s'.
bg: „%s“ не е устройство.

en: Treble
bg: Високи

en: Very High
bg: Много високо

en: Very Low
bg: Много ниско

en: Video
bg: Видео

en: Video In
bg: Видео вход

en: Video input device did not accept new frame rate setting.
bg: Устройството за видео вход не приема новите настройки за честотата на кадри.

en: Virtual Mixer Channels
bg: Канали на виртуален смесител

en: Virtual Mixer Input
bg: Вход на виртуален смесител

en: Virtual Mixer Output
bg: Изход на виртуален смесител

en: Volume
bg: Сила на звука

en: White Connector
bg: Бяло гнездо

en: White Front Panel Connector
bg: Бяло гнездо на предния панел

en: Yellow Connector
bg: Жълто гнездо

en: Yellow Front Panel Connector
bg: Жълто гнездо на предния панел
